През вчерашния ден в Благоевград се изигра отложената среща между отборите на ФК СПОРТИКА и ФК НСА. На стадиона в с.Рилци двата отбора изиграха истински двубой, заслужаващ телевизионно излъчване. В края на първото полувреме след множество пропуски за ФК СПОРТИКА и добри спасявания на вратарката на гостите, ФК НСА поведе в резултата 1:0 след изпълнение на корнер и разбъркване в защитата на домакините. В начало на второто полувреме ФК НСА стигна до второ попадение, и докато гостите си мислеха че мача е свършил дойде и отговора на ФК СПОРТИКА. С две бързи попадения на Антонина Шопска и Ивета Андрейчева бяха попарени абициите за победа на ФК НСА. До края на мача домакините имаха няколко положения за отбелязване на победен гол. Поздравления за добрата и сърцата игра на всички момичета от ФК СПОРТИКА и да продължават в същия дух. Въпреки работния ден страхотна домакинска публика подкрепяше любимия си отбор. През изминалия уикенд отбора на ФК СПОРТИКА записа 3:0 служебен резултат,поради неявяване на ФК Чардафон Габрово. Следващия кръг ФК СПОРТИКА гостува на 13.05.2023г. в гр.София на ЛПСуперспорт. Пожелаваме успех на отбора.