През изминалия уикенд момичетата от ФК СПОРТИКА постигнаха невероятни победи във възраст 13 и 15години. В събота 15г. на турнира в с.Рилци записаха категорични победи над ФК СПОРТ ВИЛАЖ с 6:0 и ФК НСА с 3:0 в груповата фаза. На финала младите надежди на ФК СПОРТИКА бяха безкомпромисни срещу ЛП Суперспорт София и се наложи с 2:0. Голмайстори в тази възраст станаха Василена Стефанова,Мария Кърцелска,МоникаБалиова,Йоанна Христова. В другата възраст до 13г. в Благоевград по-малките таланти се справиха безупречно с ФК Орлетата с 2:0 и ФК Металург с 3:1. Голмойстори при по-малките бяха Радост Митревска,Ивона Величкова,Йоанна Христова. Така в последните два турнира, девойките на ФК СПОРТИКА вече са недостижими на първо място, което автоматично им носи класиране сред най-добрите на фестивалите, които ще се проведат през юни месец.